اجاره كولر گازی

نویسنده: اجاره كولر گازی

اهمیت کولر های گاز طبیعی

اهمیت کولر های گاز طبیعی

اگر شما در صنعت استخراج معادن یا صنایع نفت و گاز هستیم، شما اهمیت دانستن وظایف مربوط به انواع مختلف کولرهای گاز طبیعی را در مرکز خود می دانید. کولر گاز طبیعی در حال حاضر یک موضوع بزرگ در این صنعت است.

کولرهای فرآیند مبدل های گرمایشی هستند که برای کاهش جریان گاز و مایعات در جریان جمع آوری شده استفاده می شود. کاهش دما اجازه می دهد تا پردازش بیشتر از یک مرکز و کمک به آنها برای دیدار با مشخصات خط لوله.

پگ گاز کولرهای گاز را در دو اندازه، کولر EH-60 و EH-108 حمل می کند. هر یک از کولرهای ما با ویژگی های استاندارد صنعت مورد نیاز برای استفاده از یک کولر گاز طبیعی در تاسیسات تولید گاز طبیعی شما مجهز شده است.
یک کولر گاز طبیعی چیست؟

کولرهای گاز بخشی از یک سیستم سوخت معمولی در بسیاری از موتورهای غیر الکترونیکی در تجهیزات تسهیلاتی هستند. عملکرد کولر گازی داغ کردن جریان بازگشت سوخت گرم است و اهداف این که چرا گرمای بیش از حد باید از یک سیستم برداشته شود را تحقق بخشید.
چگونه کولرهای گاز کار می کنند؟

کولرهای گاز، جریانهای گاز را برای خنک کردن جریان می دهند و سپس از طریق لوله جریان می یابند که به کاهش دمای مایع یا گازها کمک می کند. از آنجا، هوا بر روی لوله نفوذ می کند تا بیشتر از روند خنک کننده منابع ارزشمند تاثیر بگذارد.

دمای خروجی خنک کننده Pro-Gas توسط لولهای که قابل تنظیم هستند کنترل می شود. انعطاف پذیری این لورن ها اجازه می دهد تا تجهیزاتی که تجهیزات ما را تولید می کنند، دمای هوای مورد نظر را بدست آورند.
تهویه مطبوع تهویه مطبوع SkidEH-60 بسته کولرPro-Gas Services، LLC با افتخار می گوید که هر دو از کولرهای گاز طبیعی ما نصب شده و ایجاد و آسان و مقرون به صرفه استقرار و حذف هنگامی که کار کامل است.(اجاره کولر گازی)

اولین مدل EH-60 کولر ما با کولر EH-60 طراحی شده است که برای رسیدگی به حداکثر 5 MMSCFD طراحی شده است. طراحی اسکلت ما اجازه می دهد تا آن را به سرعت و در کوتاه مدت نصب شده است. به این ترتیب امکانات شما می تواند از تجهیزات مورد استفاده در هنگام استفاده استفاده کند.

به منظور اطمینان از اینکه تجهیزات شما می تواند تجهیزات خود را به موقع تحویل دهد، EH-60 در اندازه ی متراکم برای تحویل اقتصادی به سایت طراحی شده است. این نیز یک کولر گاز است که برای پاسخگویی به نیازهای خنک کننده یخچال خود از طریق موتورهای خنک کننده موتور و سیستم های الکتریکی ساخته شده است.بسته بندی کولر EH-108(اجاره کولر گازی)

برای برنامه های بزرگتر خنک کننده گاز طبیعی، امکانات شما بهتر است برای کار با بسته های کولر EH-108 ما مناسب است. این بسته قادر به کار با مقادیر زیادی گاز و مایعات به طور یکسان است، و آن را یک قطعه گوناگون برای تجهیزات تولید می کند. خیلی شبیه به EH-60، آن را به صورت اسکید نصب شده است و دارای موتور و کولرهای برقی الکتریکی برای دیدار با ظرفیت بزرگتر نیازهای سرمایش سر و صدا است.
تجهیزات خنک کننده گاز خود را از Pro-Gas Services LLC تهیه کنید(اجاره کولر گازی)

اگر شما اپراتور یک تأسیسات تولیدی است که متخصص در دستیابی به گاز طبیعی و مایعات است، با ما تماس بگیرید Pro-Gas Services، LLC امروز. ما بیش از 90 سال تجربه در صنعت داریم و برای پاسخ به سوالاتی که ممکن است در مورد خدمات ما داشته باشید در دسترس هستند. با ما ارتباط برقرار کنید و ببینید چگونه می توان خدمات حل مسائل بی عیب و نقص را ارائه کرد و درآمدهای چشمه ای را برای شما به ارمغان آورد.(اجاره کولر گازی)