اجاره كولر گازی

نویسنده: اجاره كولر گازی

اجاره کولر گازی و تامین سرمایش

اجاره کولر دماسازان

اجاره کولر و جاری شدن نسیم خنک و مطبوع بهاری در طول تابستان

امکان اجاره کولر برای بسیاری از افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا اگر یک جشن عروسی در پیش داشته باشید و بخواهید میهمانان به بهترین نحو ممکن پذیرایی شوند، قبل از هر نکته‌ای باید به تهویه مطبوع هوای محیط توجه نمایید.

اگر تمام تدابیر را اندیشیده باشید و با وجود اطلاع قیمت اجاره کولر گازی، سفارش آن را فراموش کرده باشید، هوای گرم و خفقان آوری در محیط جریان پیدا می‌کند که عملاً تمام زحماتتان را به هدر می‌دهد.

هنگام اجاره کولر باید به فضایی که قرار است دستگاه در آن قرار بگیرید توجه ویژه‌ای داشته باشید، زیرا ممکن است کولر گازی نسبت به فضای مد نظر دارای ابعاد بزرگ‌تری باشد و نتوانید به خوبی از آن جهت تأمین برودت و سرمایش محیط مد نظر استفاده کنید.

اجاره کولر گازی یا کولر آبی؟

اجاره کولر گازی یا کولر آبی اولین گزینه‌ای است که ذهن صاحبان مجالس را به خویش مشغول می‌کند. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از کولر آبی جهت تأمین سرمایش محیط مد نظر استفاده کنند.

اما با توجه به این که این نمونه از کولر ها باید حتماً به آب و برق دسترسی داشته باشند استفاده از آن‌ها سخت‌تر خواهد بود. همچنین بادی که از کولر های آبی منتشر می‌شود همراه با ذرات پودر شده آب است که در طولانی مدت سبب کوفتگی بدن خواهد شد.

بنابراین اجاره کولر گازی جهت استفاده در مجالس گوناگون گزینه مناسب‌تری به نظر می‌رسد. این نمونه از کولرها نسبت به مدل‌های قدیمی پیشرفته‌تر هستند و کاربر می‌تواند میزان برودت دمای کولر را به خوبی کاهش یا افزایش دهد.

هنگام اجاره کولر به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید که هر کولر می‌تواند فضای محدودی را خنک کند و اگر قصد دارید فضای یک سالن بزرگ را خنک کنید، بهتر است از چندین کولر در قسمت‌های مختلف استفاده کنید تا فضای تمامی قسمت‌ها به یک اندازه خنک شود.

اجاره کولر

دلایل اجاره کولر جهت استفاده در مجالس گوناگون

از مهم‌ترین دلایل اجاره کولر جهت استفاده در مجالس گوناگون می‌توان به این نکته اشاره کرد که کولرهای اجاره‌ای نسبت به کولرهای معمولی دارای ابعاد جمع و جورتری هستند و حمل و نقل آن‌ها ساده‌تر است.

بنابراین نیازی نیست که جهت برگزاری یک مجلس یک کولر گازی مجهز را خریداری کنید و با صرف هزینه زیاد آن را در محل مد نظر نصب نمایید. با اجاره کولر گازی‌های متنوع می‌توانید کل فضا را پوشش دهید و تا حد امکان در هزینه‌های جانبی مراسم صرفه جویی کنید.

امکان اجاره کولر تنها جهت مراسم‌های بزرگ و جشن‌های باشکوه فراهم نشده است! بلکه در جشن‌ها و میهمانی‌های خودمانی، شرکت‌های خصوصی و حتی فضاهای بسته کوچک نیز امکان استفاده از خدمات اجاره کولر وجود خواهد داشت.

کافی است با شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره کولرهای متنوع تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. شرکت مد نظر بنا بر تعداد کولر­های درخواستی از سوی مشتری، کولرهای سرویس شده و آماده را جهت ارائه آماده کرده و به محل مد نظر ارسال می‌کند.

اجاره کولر دماسازان

مزایای اجاره کولر

از مهم‌ترین مزایای اجاره کولر می‌ توان به این نکته اشاره کرد که کولر گازی‌هایی که شرکت خدماتی به مشتری ارائه می‌کند به صورت کامل سرویس شده‌اند و هنگام استفاده هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت.

درصورتی که اگر بخواهید کولر گازی را پس از روزهای سرد زمستان روشن کنید، ممکن است مشکلات حادی وجود داشته باشد که به سادگی قابل برطرف کردن نباشند.

بنابراین با اجاره کولر گازی پرتابل یا قابل حمل نگرانی از بابت خراب بودن کولر و بروز نقص‌های فنی آن نخواهید داشت.

این کولرها را می‌توانید در هر گوشه‌ای که فضای خالی وجود دارد مورد استفاده قرار دهید. در صورتی که کولر گازی‌های دیگر نیاز به یک فضای ثابت جهت نصب دارند و امکان جابجایی آن‌ها وجود نخواهد داشت.

بنابراین هنگام اجاره کولر گازی ایستاده به راحتی می‌توانید آن را در تمام قسمت‌های سالن جابجا کنید و در هر قسمتی که هوا گرم‌تر است قرار دهید تا تهویه هوای مطبوع به بهترین نحو صورت بپذیرد.

قیمت اجاره کولر گازی ایستاده نسبت به خرید یک کولر گازی مجزا و هزینه نصب و جابجایی آن بسیار مقرون به صرفه‌تر است.

زیرا اگر شما چندین و چند کولر گازی در یک سالن بزرگ نصب کرده باشید، تنها در بازه‌های زمانی مشخصی از آن‌ها استفاده می‌کنید.

اجاره کولر گازی ایستاده
اجاره کولر گازی

بنابراین عملاً در بیشتر زمان‌ها کولر­ها بلااستفاده هستند و به مرور قطعات درونی آن­ها مستهلک می‌شوند و پنل های درونی کولر گازی­ها گرد و غبار می‌گیرند؛ اما کولر گازی‌های پرتابل با وجود استفاده مداوم در صورت بروز مشکل سریعاً تعمیر می‌شوند و همیشه با بهترین عملکرد قابل استفاده خواهند بود.

اجاره کولر گازی

در کدام شهرها امکان اجاره کولر گازی وجود دارد؟

با توجه به این که ساکنین تهران بیشتر مجالسشان را در باغ‌ها و ویلاهای بزرگ برگزار می‌کنند، بنابراین خدمات اجاره کولر گازی در تهران فراهم شده است.

اگر در شرکتتان یک جلسه روتین هفتگی دارید و هر بار از شدت گرما نمی‌توانید جلسه را به نحو احسنت به پایان برسانید، هم اکنون با ما تماس بگیرید و کولر گازی‌های پرتابل را جهت تأمین برودت دمای محیط دریافت کنید.

با وجود این کولر گازی‌ها، نسیم خنک بهاری در فضا جاری خواهد شد و عملکرد پرسنل حاضر در جلسه تا چندین برابر افزایش پیدا می‌کند.

اگر شعبه دیگری نیز در کرج دارید و نگران حمل و نقل کولر گازی تا آنجا هستید، امکان اجاره کولر گازی در کرج نیز جهت رفاه حال صاحبان مشاغل و کسب و کارها فراهم شده است.

بنابراین با اولین تماس می‌توانید درخواستان را ثبت کنید و در اسرع وقت کولر گازی‌های مد نظرتان را در دریافت کنید. تا از نسیم خنک بهاری در تابستانی گرم برخوردار باشید

09122211093 و 09124332506