اجاره كولر گازی

نویسنده: اجاره كولر گازی

اجاره کولر گازی در تهران

اجاره کولر گازی در تهران

اجاره کولر گازی

وقتی فضایی که قصد دارید در آن از مهمانان خود پذیرایی کنید خیلی بزرگ باشد و بخصوص وارد فصل تابستان شده باشید، چالشی پیش و روی شما خواهد بود که آن هم نیاز به استفاده از سیستم های سرمایشی می باشد. در واقع وقتی در سالن های سمینار، تالار های بزرگ و همین طور مجتمع های عظیم گردهمایی و مراسمی برگزار می شود، کولر های معمولی جوابگوی نیاز ها نیستند.

کولر های گازی بزرگ در این مواقع می توانند پاسخگوی نیازی های شما باشند، حتما در مورد قیمت آن ها می پرسید، اگر قصد خریدشان را دارید باید بگوییم که هزینه ی بسیار بالایی را باید متحمل شوید. اما برخی شرکت ها اقدام به اجاره این نوع از کولر های ایستاده و بزرگ با BTU بالا می کنند که امروز قصد داریم یکی از معتبر ترین ها در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

با توجه به نیاز خود می توانید تعداد متفاوتی از این کولر ها را سفارش دهید، بهتر است آماری از مهمانان و افراد حاضر نیز تهیه کنید تا مطابق آن کولر مورد نیاز برای تولید سرما استفاده شود.

اجاره کولر گازی در تهران

اجاره کولر گازی با BTU بالا

واحد بی تی یو، در واقع توان محاسبتانی ظرفیت گرمایش و سرمایش در کولر های گازی است، وقتی این عدد بالاتر باشد، یعنی قدرت کمپرسور های کولر در تولید سرما نیز بیشتر خواهد بود. شما نمی توانید در سالن های بزرگ از کولر های معمولی و حتی پنکه های کوچک استفاده کنید، بلکه اجاره کولر گازی به صرفه ترین روش پیش و روست.

این کار نیز باید با بررسی محیط، تعداد افراد حاضر و بررسی برخی موارد دیگر مانند شرایط جوی و دما انجام گردد.

ضمن این که مصرف برق کولر های بزرگ و ایستاده با یکدیگر متفاوت است، باید پیش از ثبت سفارش اجاره کولر گازی بررسی گردد که آیا برق کافی برای به کار افتادن این کولر ها در دسترس است یا خیر؟

ضمن این که شما محدودیت های کم تری در استفاده از این گونه کولر های گازی دارید، یعنی نیازی به سیم کشی های طولانی، لوله کشی در هر قسمت از خانه، محل کار و سالن پذیرایی خود از آن ها استفاده کنید.

کولر های گازی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت ها و سازنده های با سابقه هستند که نخست مصرف برق مناسبی دارند و به تمامی سیستم های سرمایش پیش از ارسال و در محل مورد بررسی و تست قرار خواهند گرفت.

اجاره کولر گازی در تهران

اجاره سیستم های سرمایش در استان تهران

اگر ساکن تهران هستید و قصد برگزاری مراسم و مهمانی بزرگی را در سالنی عظیم دارید، قطعا نیاز به سیستم های سرمایش و کولر های گازی خواهید داشت، این کولر ها باید مطابق برق رسانی محل مورد نظر توان کافی را برای سرما سازی داشته باشند.

کولر های گازی ایستاده بهترین گزینه ممکن خواهند بود، این مدل ها موتور های قدرتمند با امکان پرتاب باد را خواهند داشت، ضمن این که نصب و راه اندازی مدل های ایستاده بسیار آسان خواهد بود. در هزینه ی برق شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

دسته‌ها

درباره نویسنده: