اجاره كولر گازی

نویسنده: اجاره كولر گازی

اجاره بخاری انرژی مدل 625 قرمز


انرزی بهترین برند تولید کننده بخاری گازی و هیتر های صنعتی در ایران می باشدکه با دارا بودن سال ها تجربه و استفاده از شیرهای بی ام المان و همچنین استفاده از فن های المانی بی صدا توانسته است بهترین کیفیت را حفظ نماید

در طی این سال ها نمونه های مختلفی از بخاری به سبک انرژی تولید شده است ولی هیچکدام جای انرژیرا نگرفته است

بخاری انرژی مدل 625

اجاره کولر گازی
اجاره کولر گازی

هیتر گازی فن دار انرژی مدل 625 ENERGY
توجه : بخاري انرژي مدل ٦٢٠ و ٦٢٥ دقيقا مشابه بوده و هيچ تفاوتي ندارد.
راندمان حرارتی بالا ،صدا در محدوده ی مجاز ، به حداقل رسانیدن زمان گرمایش و طراحی زیبا از جمله ویژگی های این مدل از هیتر های گازی انرژی می باشد .
با توجه به احتراق کاملاً مناسب و سطح تماس موثر در مبدل حرارتی هیتر گازی مدل 625 ، این مدل از هیترهای گازی به راندمان حرارتی بالاتر از 80 درصد دست یافته است که در محدوده هیترهای گازی با راندمان بسیار مناسب قرار می گیرد . همچنین با استفاده از فن آکسیال مطابق استانداردهای موجود در این محصول سطح صدای کارکرد هیتر در محدوده مجاز قرار گرفته که برای کاربرد های خاص مانند سالن اجتماعات و سخنرانی هاانتخابی اید آل می باشد .
در صورت انتخاب صحیح با توجه به گردش هوای سالن و جابجایی مناسب آن ، دمای فضا سریع به مقدار تنظیم شده می رسد . طراحی این محصول از لحاظ زیبایی و رنگ ، می تواند همگونی بسیار مناسب با دکور فضای مورد استفاده را داشته باشد .در طراحی و تولید هیتر گازی 620 سعی گردید تمامی الزامات فنی ، کیفی و ظاهری که در محصول نام آشنای انرژی وجود داشت رعایت گردد . این هیتر گازی در مقایسه با مدل های قدیمی تر دارای ظرفیت کمتری می باشد که برای استفاده در فضاهای کوچکتر (فضای تقریبی 450متر مکعب ) مناسب می باشد .
هیتر گازی 625 که از نوع فن دار با مشعل اتمسفریک می باشد برای گرمایش فضاهای تجاری مانند : فروشگاه ، مراکز خرید ، نمایشگاه ، حسینیه و مساجد ، کارگاه های آموزشی ، کتابخانه ، سالن غذاخوری ، سالن انتظار درمانگاه و بیمارستان می تواند مورد استفاده قرار بگیرد .